X

Palengvinkite sniego kasimą

24.02 2021 16:26

Atėjo žiema, o kartu su ja - gausaus sniego metas. Žinoma, patogiausias sprendimas yra sniego valytuvas, tačiau jei jūsų valomas plotas yra nedidelis, tą darbą galite atlikti ir sniego kastuvu. Šie patarimai tikrai palengvins jūsų gyvenimą tvarkantis su sniegu.


Prieš darbą padarykite apšilimą. Sniego kasimas yra tiek pat sunkus, kiek bėgimas ar lankymasis sporto salėje. Štai kodėl prieš pradėdami turite apšiltii. Ypač svarbu ištempti nugaros ir pečių raumenis, nes šios dalys labiausiai veikia dirbant kastuvu. Būkite teisingoje padėtyje. Be to, dirbdami su sniego kastuvu, turite būti teisingoje padėtyje, kad išvengtumėte raumenų traumų ar patempimų. Kuo lengviau naudokite pečių ir kojų raumenis. Keldamiesi iš pritūpimo kelkites tiesią nugarą. Stumdami ir pakeldami kastuvą laikykite sniego kastuvą kuo arčiau kūno. Mesdami sniegą į šalį, būtinai nesukite viršutinės kūno dalies.


Apsivilkite tinkamus drabužius. Drabužiai tikrai turėtų būti šilti, bet ne per šilti. Pasirinkite tinkamą įrankį. Sniego kastuvas turi būti lengvas ir patvarus. Jei reikia, prieš pradėdami dirbti, patikrinkite tvirtinimus ir įsitikinkite, kad viskas tvarkinga. Pradėkite nuo automobilių ir kitų daiktų. Jei jūsų kieme yra automobilis, šuns voljeras ar panašus pastatas, pirmiausia pradėkite valyti jį. Priešingu atveju būsite priverstas vėliau iš ten dar kartą valyti sniegą.


Planuokite darbą. Prieš pakeldami kastuvą, pagalvokite, kur dėsite sniego krūvą, ir suplanuokite trumpiausią kelią iki jos. Įsitikinkite, kad neužverčiate jokių takų, nes, priešingu atveju, turėsite pernešti sniegą ir dar kartą padaryti jau atliktą darbą. 
Sukurkite figūrą. Nesvarbu, kur stumiate sniegą, ši vietovė vis tiek formuoja tam tikrą vaizdą. Pradedant formos viduriu ir judant kraštų link, reikės atlikti mažiau darbų. Tai palengvina sniego stūmimo darbą.


Gerkite vandenį. Jei yra daug sniego, darykite trumpas pertraukėles ir būtinai tuo pačiu metu gerkite vandenį. 
Nepersistenkite su druska. Jei nukasę sniegą beriate  druską ar granules, berkite tik plonu sluoksniu.

 

Naujienos

Visos Naujienos
 
Klauskite eksperto!
Ära vajuta