X

Apie elektrinius grandininius pjūklus

04.02 2016 16:08

Elektriniai pjūklai yra pigesni ir lengvesni už atitinkamus benzininius modelius. Jų priežiūra irgi yra gerokai paprastesnė, nes juose nėra oro ir kuro filtrų. Nereikia gaišti laiko su benzino ir tepalo mišiniu ir, be paprasto nuvalymo ar grandinės pagalandymo, beveik nėra kuo rūpintis.  Be to, joks benzininis pjūklas nėra toks tylus, o tai reiškia, kad darbus juo galima dirbti ir sekmadienio rytą, nesulaukiant irzlių kaimynų žvilgsnių.

Jei pjūklu naudojatės prie namų ir turite lengvai pasiekiamą elektros šaltinį, rekomenduojame išbandyti elektrinių įrenginių privalumus. Šiuolaikiniai benzininiai ir elektriniai pjūklai yra labai panašaus galingumo. Naudojimo paprastumu elektrinis įrenginys yra ženkliai pranašesnis už benzininį analogą. Geras masės ir galios santykis paverčia šį įrenginį labai praktišku. Paleidimui reikalingas tik vienas mygtuko paspaudimas, o tai ypatingai patogu dirbant vyresnio amžiaus žmonėms.

Kiek kainuoja elektrinis pjūklas? Tai priklauso nuo parduotuvių. Dideliuose prekybos centruose galima rasti itin pigių gaminių, o specializuotose parduotuvėse – rimtesnių ir brangesnių. Mes tikrai nerekomenduojame dairytis į nežinomus gaminius remiantis tik kaina. Žinant, kad elektriniai įrenginiai ir taip yra santykinai pigesni, verčiau rinktis brangesnį, bet patikimesnį pjūklą. Jei kokybiškas benzininis pjūklas kainuoja 700 litų ar daugiau, tai aukštos kokybės elektrinį pjūklą įsigysite ir už 500.

Kokią galią rinktis? Paprastai rimti elektriniai pjūklai būna 1800W ar 2000W. Galios. Jei manote, jog pjaustyti teks ir rimčiau, verta įsigyti 2,400 W galios modelį, kuris bus juntamai našesnis. Taisyklė čia paprasta – kuo galingesnis variklis, tuo greičiau ir lengviau atliksite pjovimo darbus.

Kur dar naudojami elektriniai pjūklai? Jei ketinate naudotis pjūklu statybose ar pastatų viduje, elektrinis pjūklas yra vienintelis protingas pasirinkimas. 2400W grandininis pjūklas turi ne tik pakankamai daug galios, bet ir neskleidžia taršių dūmų patalpose. O mažesnis skleidžiamas triukšmas ir maža masė leidžia patogiau ir lengviau dirbti bet kokioje padėtyje.

Apibendrinimas
Prieš įsigydami pjūklą gerai pasvarstykite kur ir kiek ketinate juo dirbti. Jei dirbsite tik prie namų, ir jums reikalingas paprastai naudojamas ir nesudėtingas įrenginys – rinkitės elektrinį pjūklą. Jis pigesnis, lengvesnis, paprasčiau naudojamas ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Jums tereikia elektros šaltinio ir alyvos grandinei.

www.sodoekspertai.lt

Naujienos

Visos Naujienos
 
Klauskite eksperto!
Ära vajuta