X

Cub Cadet GTX 2100 – Plus X Award laimėtojas

08.02 2016 11:58

„Plus X Award“ – tai didžiausias inovatyvių technologijų, sporto ir gyvenimo būdo gaminių konkursas pasaulyje. Sprendimus priima 130 nepriklausomų teisėjų ir 32 ekspertai, o rinkodaros biudžetas daugiau nei 25 milijonai eurų. Gaminiams, turintiems nors vieną numatytą „Plus X“ faktorių, suteikiamas „Plus X“ kokybės ženklas. Apdovanojimai teikiami naujai sukurtoms, inovatyvumu išsiskiriančioms technologijoms, neįprasto dizaino, pažangioms, vartotojui patogioms operacinėms koncepcijoms.

Ergonomiškos, ekologiškos, meistriškai ir iš kokybiškų medžiagų sukurtos funkcijos, kuriomis pasižymi subalansuotas ir patvarus gaminys, taip pat gali būti nominuotos apdovanojimui. Įsteigti siekiant sustiprinti pagirtinų prekės ženklų vertę, „Plus X Award“ apdovanojimai skaičiuoja devintuosius gyvavimo metus. http://www.plusxaward.de

Cub Cadet gaminiai yra nuolatiniai „Plus X Award“ konkursų laimėtojai. Štai GTX 2100 vejos traktorius tapo 2012 geriausiu vejos traktoriumi. „CubCadet“ 2000 serijos sodo traktoriai – puikus profesionalios įrangos pavyzdys. Ypač pažymėtinas pagrindinis modelis „GTX 2100“ su galingu varikliu ir elektroniniu vairu su stiprintuvu. Reguliuojamas vairas ir itin patogi sėdynė aukštu atlošu – papildomos malonios savybės, o visiškai suvirintas rėmas ir ketaus varomasis velenas tiesiogiai prisideda prie technikos stabilumo ir tvirtumo. Iš ketaus pagaminta ir priekinė ašis su įmontuota tiesiogine pavara.

Naujienos

Visos Naujienos
 
Klauskite eksperto!
Ära vajuta