X

ECHO 2-jų metų garantija

08.02 2016 11:43

Nuo 2015 m sausio 1 dienos ECHO miško ir sodo prekėms juridiniams asmenims suteikiama 2-jų metų gamintojo garantija. Atitinkamai, privatiems vartotojams ir toliau galioja 5 metų garantija. Šiuo metu tai yra vienintelis Lietuvoje miško ir sodo technikos gamintojas, kuriam suteikiamas toks ilgas garantinis laikotarpis. Garantija taikoma benzininiams grandininiams pjūklams, gyvatvorių žirklėms, žoliapjovėms, krūmapjovėms ir lapų pūstuvams.

5 metų garantija taikoma tik privatiems asmenims. Tai reiškia, kad prietaisai, kurie yra parduodami nuo 2012 1. balandžio mėn.Garantija galioja, jei:

- Įrangos naudojimas ir priežiūra vykdomi laikantis gamintojo nurodymų;
- Būtinos remonto ir periodinės priežiūros atliekamos gamintojo pripažintų paslaugų centrų.

Dažniausiai kiti analogiškos įrangos gamintojai suteikia 2 metų garantiją fiziniams asmenims ir 1 metų garantiją juridiniams asmenims. ECHO yra aukščiausius kokybės kontrolės standartus taikantis gamintojas, suteikiantis ilgiausią garantinį laikotarpį, taip pabrėžiantis ypatingą įrangos kokybę.

ECHO yra Japonijos korporacijos YAMABIKO tarptautinis prekės ženklas, kuris yra atstovaujamas daugiau nei 80 šalių visame pasaulyje. Korporacija smarkiai išaugo susijungus Kioritz ir Shindaiwa, turinčioms daugiau nei 50 metų patirtį įvairių įrenginių gamyboje. Bendrovė turi itin stiprias pozicijas dvitakčių ir keturtakčių variklių technologijose ir kreipia ypatingai daug dėmesio į aplinkos apsaugos reikalavimus, keliamus produkcijai - žemą išmetamųjų dujų taršą. Viso YAMABIKO įmonės yra pagaminusios daugiau nei 60 milijonų motorinių įrenginių.

Platus firminės įrangos asortimentas yra pasiekiams per sodoekspertai.lt prekybos tinklą visoje Lietuvoje bei Baltijos valstybėse.

Naujienos

Visos Naujienos
 
Klauskite eksperto!
Ära vajuta