X

ECHO pjūklais siekiamas naujas Lietuvos rekordas

04.03 2016 13:24

Kelerius metus su ECHO pjūklais dirbęs skulptorius Virgilijus Vaičiūnas vis dar negali atsistebėti šių pjūklų efektingumu bei kokybe. Kas leidžia jam greitai bei patogiai pjaustyti, improvizuoti ir kurti naujus meno kūrinius. 

Jau pirmąją Kaziuko mugės dieną lankytojai galės stebėti šio rekordinio šaukšto drožimo procesą Lukiškių aikštėje. Per keturias dienas su ECHO pjūklais Virgilijus ruošiasi išdrožti net 12 metrų ilgio šaukštą, o visi lankytojai galės išmėginti savo sėkmę ir jėgas specialioje rungtyje, kurios pagrindinis prizas – grandininis pjūklas ECHO CS-310ES.

Jau nuo pirmadienio visus kviečiame užsukti į Lukiškių aikštėje įsikūrusias Sodo ekspertų ir ECHO demonstracines palapines ir tapti naujo Lietuvos rekordo liudininkais.

“Svarbu yra pasirinkti gerus įrankius, sau tinkančius ir limpančius prie rankų - tai yra didžiausia mano asmeniška svajonė. Šiuo momentu teko prisiliesti prie japoniškų pjūklų ECHO… Yra kaip yra, bet šiuo metu geresnio pjūklo nėra” – renginio išvakarėse pasakojo medžio skulptorius Virgis Vaičiūnas.

Įrodyk, kad esi stiprus ir vertas laimėti galingąjį ECHO CS 310 ES pjūklą! Tereikia kovo 4-6 dienomis ateiti prie rekordinio ilgio šaukšto Lukiškių aikštėje ir ilgiausiai už visus vienoje rankoje išlaikyti būtent šį grandininį pjūklą. Ir jis bus Tavo! Turnyro rezultatus kiekvieną dieną skelbsime www.facebook.com/sodoekspertai.lt

Naujienos

Visos Naujienos
 
Klauskite eksperto!
Ära vajuta